قوانین و مقررات


خریداران کالاهای ارائه شده بصورت آنلاین در فروشگاه‌های ثبت شده سایت شهردخت باید به موارد زیر دقت نمایند:


  • در هنگام تکمیل اطلاعات در فرم مشخصات ارسال کالا، باید ایمیل با آدرس پستی و شماره تلفن خود را بدقت وارد نمایند و در صورت اشتباه مسئولیت عدم دریافت کالا و فاکتور خرید بر عهده خریدار می‌باشد.
  • در زمان خرید کالای مورد نظر، باید مشخصات و عکس‌های مرتبط با کالا را با دقت بررسی نموده و حتی در صورت نیاز با فروشگاه مورد نظر یا فروشنده آن تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید، که با تحقیق کافی خرید خود را انجام دهید.
  • چنانچه کالای خریداری شده تا حداکثر 5 روز بدست شما نرسیده و یا پس از دریافت اگر کیفیت آن با توجه به توضیحات و تصاویر آگهی مطابقت نداشت، می توانید جهت رسیدگی به موارد اختلافی خود با فروشنده مکاتبه نموده تا موضوع را حل و فصل نمایید.
  • در صورت انصراف کاربر از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان شهردخت از طریق شماره تلفن 021-44972216 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد.
  • آسیبهای ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان شهردخت اطلاع داده شود.در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل‌ونقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما م‌‏توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شهردخت عودت شود.
کمی منتظر بمانید...